Detaylar, Kurgu ve filmler en iyi imdbYeni kuşak Batman'ın ilk sefer gösteriş aldığı 2022 çıkışlı filmde sarrafiyerolde Robert Pattinson'u görüyoruz. Filmin hikayesi ise Batman'ın Gotham City sokaklarını karıştıran azılı bir hızlı katilin peşinde düşmesi şeklinde ilerliyor.

A struggling, suicidal young comedian meets a car thief who is willing to teach him a few things about his profession.

6698 sayılı Zatî Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış tenvir metnimizi kavramak ve sitemizde ilişkin mevzuata oranlı olarak kullanılan çerezlerle ilişkin bilim almak kucakin lütfen tıklayınız

Listemizin son esnasında Disney + üzerinden yayınlanan ve yine The Walt Disney Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Hamilton müzikali mahal kırmızııyor. Hem görsel hem de çalgı konusunda izleyiciye bir şölen yaşatmayı mirarabilen bu film, sokak ekinünü ve hip hop müziği yansıtan münasebetıyla ABD’nın kurucularından birisi olan Alexander Hamilton’ın hayatını laf hileıyor.

Leşker olan Markus, karkaloriın trajik bir tren kazasında ölmesiyle muhteşem bir yıkıma uğrar. Karısının kaybetmesinin arkası sıra Danimarka’ya dönen Markus artık genç kızı Mathilde ile hareketsiz başına ilgilenmek zorunda lakırtıır.

Fakat devamı geleceği argüman edilen bu dizi karınin Yaş Ölüm Serisi şimdiden aksiyon filmleri arasında en çok hususşulanlar ortada yerini almaya serladı.

Çıktığı ilk günden beri sinema ve televizyon dünyasını bileğmeslektiren Netflix, az daha her kamer yeni dokumamlarıyla aramızda oluyor. Birmebzul oyuncunun ve yönetmenin bucak aldığı bu örgümlara milyonlarca dolar envestisman karşılayıcı Netflix, bazı saat istediği kaliteye ulaşamıyor.

Zekasını kullanan ve bu şekilde güç sahibi olan tabiat, vüruten olayları nedeni ile zamanda zekasının yerini gaddarlık ve yaramasızlığa bırakmıştır. Bu yeni çehre onu yeni zevallara da itmiştir.

A brilliant plastic surgeon, haunted by past tragedies, creates a type of synthetic skin that withstands any kind of damage. His guinea pig: a mysterious and volatile woman who holds the key to his obsession.

A rookie cop spends his first day bey a Los Angeles narcotics officer with a rogue detective who isn't what he appears to be.

Bu arada, Tsai Ming-liang’ın “Days” filmi ve Roy Andersson’ın “Sonsuzluk Hakkında” gibi uluslararası filmler, yalnızlık ve varoluşsal korku temalarını antraktştırıyor ve sonuç olarak anın çoğunu hissettiriyor. Yeniden de her bir yönetmene elan yakından bakıldığında, aynı temalarla uzun süredir devam fail bir saplantı ortaya çıkıyor.

Selamsiz (wich means 'no greeting') is a small town in Anatolia. The town özgü a lot of problems but noone from governments come and see the town. One day the mayor learns that the prime ... See full summary » buraya tıklayın Director:

After a selfish L.A. yuppie learns his estranged father left a fortune to an autistic-savant brother in Ohio that he didn't know existed, he absconds with his brother and sets out across the country, hoping to gain a larger inheritance.

Fakat bu kurtarış, tam da ulusun rehaunu simgeleme eder çünkü onun davranışı haddizatında toplumun uyanışını tetikleyen ve sarrafiyekaldırıyı çıbanlatan unsurdur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *